LIMA 100 kartáčované stříbro

423,00 539,00  bez DPH
511,83 652,19  vč DPH

Nástěnný ventilátor LIMA. Krytí výrobku IP45, motor s kluznými ložisky. Designové provedení ventilátoru. Dodáváme ve dvou variantách – základní a provedení s časovým spínačem. Variantu vyberte níže.
Dostupný v průměru 100 (98) mm.
Rozměr čelního krytu  200×200 mm.

Popis

Domovní ventilátory pod značkou Klimatom se vyznačují ojedinělým pokrokovým designem. Cílem vývojářů bylo propojit funkční a estetickou stránku za pomoci použití kvalitních materiálů od evropských producentů. Nechali se inspirovat klasickými tvary a použitými materiály.

Ventilátory LIMA jsou součástí nové produktové řady designových ventilátorů značky Klimatom. Díky jedinečné konstrukci a použití kvalitních motorů a materiálů od předních evropských výrobců, jsou tichým, ale přesto výkonným doplňkem nejen koupelen či toalet.

Ventilátor dodáváme v krytí IP45 a ve výstupním průměru 100 (98) a 125 (123) mm. Korpus ventilátoru je vyrobený z hmoty ABS.

Čelní ozdobný kryt je vyrobený z plastu a hliníkové vrstvy. Čelní kryt tak ventilátoru poskytuje designový vzhled za rozumnou cenu, ale zároveň jej dělá odolným vůči mechanickému poškození. Díky použitému materiálu jsou ventilátoru vhodné téměř do všech obytných i komerčních místností.

MOTOR:
Jednofázový asynchronní motor s ochranou proti přetížení. Motor má kluzná ložiska a stálou tukovou náplň pro celou dobu životnosti.

POUŽITÍ:
Ventilátor je ideální pro krátké vzduchové rozvody do 3 metrů nebo pro ventilaci přes stěnu. Použití pro větrání koupelen, toalet, šaten a jiných vhodných interiérů.

MONTÁŽ VÝROBKU:
Ventilátor lze montovat jak na stěnu tak na strop.

ČASOVÝ SPÍNAČ – POPIS FUNKCÍ pouze pro provedení LIMA 100 časový spínač:
Nastavitelný časový spínač umožňuje plynulé nastavení doběhu od 30 sekund do 25 minut pomocí otáčení trimru na desce plošných spojů. Zároveň tato verze umožňuje zvolit režim sepnutí a to přesunutím klemy na desce plošných spojů a zvolit jednu ze tří variant:

Mod A – Ventilátor se sepne v momentě zapnutí vypínače (přivedení napětí na svorku T). Po vypnutí vypínače (na svorce T není žádné napětí), ventilátor ještě pracuje po nastavený čas doběhu.
Mod B – Ventilátor sepne teprve po vypnutí vypínače (na svorce T není žádné napětí) a pracuje po nastavený čas.
Mod C – Ventilátor startuje se zpožděním cca 1 minuty (přivedení napětí na svorku T) a po vypnutí vypínače (na svorce T není žádné napětí) ventilátor ještě pracuje po nastavený čas doběhu. V tomto nastavení, jestli dojde k vypnutí napájecího napětí na svorku T dříve než za 1 minutu, ventilátor nezačne pracovat.

Výběr modu A, B nebo C se provádí za pomocí svorky, která se nachází na desce plošných spojů. Přemístěním svorky označené číslicemi 1, 2 a 3 nebo jejím sejmutím, zajistíte změnu sepnutí časového spínače.
Svorka spojuje kontakty 1 a 2 – mod A. (výrobní nastavení )
Svorka spojuje kontakty 2 a 3 – mod B.
Sejmutí svorky – mod C.

Další informace

PROVEDENÍ

Základní provedení, Časový spínač

Pro průměr

100 mm

Materiál

ABS, hliník

Barva

stříbrná

Značka

KLIMATOM

Váha

0,75 kg

PARAMETRY

Technické parametry LIMA 100 LIMA 125
objemový průtok [m3/h] 110 205
statický tlak [Pa] 35 60
akustický tlak [dB(A) 1m] 39 38
příkon [W] 12 13
napájecí napětí [V/Hz] 230/50 230/50
proud [A] 0,07 0,08
max. teplota [°C] 40 40
krytí výrobku [IP] 45 45
Podlahová plocha místnosti 10 m² 16 m²

 

Ke stažení

Varianty produktu